Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Головна 28.02.2022

28 лютого

Запрошуємо на наш сайт, де можете знайти архів матеріалів, що ілюструють події битви за Київ 28 лютого 2022 року. Наша збірка містить новинні повідомлення, офіційні та експертні зведення і мапи, особисті історії, документальні фото та відео, які всебічно репрезентують події на фронтах, в тилу, на окупованих та звільнених територіях.

Ми ставили собі за мету зібрати і систематизувати за хронологією та жанрами матеріали, вже оприлюднені на електронних ресурсах, насамперед, українських. Ми розглядаємо цей проєкт як першу масштабну документальну публікацію, яка створить ґрунт для подальшої роботи дослідників і журналістів, надасть можливість відновити та впорядкувати свої уявлення про історію війни і оборони Києва всім, хто пережив ці події або просто цікавиться ними.

Наша мета полягає у збереженні цінної інформації та наданні можливості кожному бажаючому ознайомитися з історією російсько-української війни. Дізнайтеся більше про події, які врятували Україну і назавжди змінили наше життя, та збагатіть своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук