Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Головна 09.03.2022

9 березня

Запрошуємо на наш сайт, де можете знайти архів матеріалів, що ілюструють події битви за Київ 9 березня 2022 року. Наша збірка містить новинні повідомлення, офіційні та експертні зведення і мапи, особисті історії, документальні фото та відео, які всебічно репрезентують події на фронтах, в тилу, на окупованих та звільнених територіях.

Ми ставили собі за мету зібрати і систематизувати за хронологією та жанрами матеріали, вже оприлюднені на електронних ресурсах, насамперед, українських. Ми розглядаємо цей проєкт як першу масштабну документальну публікацію, яка створить ґрунт для подальшої роботи дослідників і журналістів, надасть можливість відновити та впорядкувати свої уявлення про історію війни і оборони Києва всім, хто пережив ці події або просто цікавиться ними.

Наша мета полягає у збереженні цінної інформації та наданні можливості кожному бажаючому ознайомитися з історією російсько-української війни. Дізнайтеся більше про події, які врятували Україну і назавжди змінили наше життя, та збагатіть своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук