Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Події

лютий
24 лютого
25 лютого
26 лютого
27 лютого
28 лютого
березень
квітень

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали ключові новини, що ілюструють щоденну хронологію битви за Київ від 24 лютого по 10 квітня 2022 року. Наша збірка містить понад 1300 новинних повідомлень з різних джерел, які всебічно репрезентують події на фронтах, в тилу, на окупованих та звільнених територіях.

Новини стосуються подій, насамперед, у Києві, а також у Київській області. Родзинкою цього розділу є зібрані нами точні дані про початок і закінчення повітряних тривог у Києві протягом перших 46 днів війни. Зібрані відомості також наочно демонструють динамічні зміни у житті Києва та Київщини: від напруженості і непевності перших днів війни, через самовіддану і запеклу оборону від ворога, до розкриття російських воєнних злочинів, повернення до мирного життя і початку відбудови.

Наша мета – надати вам зручний та швидкий доступ до ключової інформації і ознайомити з історією російсько-української війни. Дізнайтеся більше про події, які врятували Україну і назавжди змінили наше життя, та збагатіть своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук