Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Мапи

лютий
24 лютого
25 лютого
26 лютого
27 лютого
28 лютого
березень
квітень

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали мапи, що наочно демонструють перебіг битви за Київ від 24 лютого по 10 квітня 2022 року. Наша збірка містить близько 300 мап бойових дій з різних джерел, які всебічно репрезентують події на фронтах російсько-української війни у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Ми подаємо щоденні мапи бойових дій на Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, складені незалежними українськими та іноземними експертами: Інститутом вивчення війни (Institute for the Study of War), незалежними проєктами MilitaryLand та Live Universal Awareness Map (“Liveuamap”), воєнними експертами Юрієм Бутусовим та Jomini of the West. На мапах детально позначено розташування та дії російських та українських військ. До більшості мап додано фахові коментарі, перекладені з англійської мови спеціально для нашого проєкту.

Наша мета – надати вам зручний та швидкий доступ до ключової інформації і ознайомити з історією російсько-української війни. Натисніть на посилання, щоб переглянути мапи бойових дій та фахові коментарі до них і дізнатися більше про події, які врятували Україну.

Пошук