Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Фото

лютий
24 лютого
25 лютого
26 лютого
27 лютого
28 лютого
березень
квітень

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали документальні фотографії, що ілюструють кожен день битви за Київ від 24 лютого по 10 квітня 2022 року. Наша збірка містить понад три тисячі фото з різних джерел, які висвітлюють події війни у Києві та Київській області.

Зважаючи на воєнні обмеження, більшість оприлюднених фотографій присвячена подіям в тилу і на звільнених територіях. Візуальну та смислову опозицію складають фото руйнувань внаслідок ворожих обстрілів та зусиль попри все налагодити життя під час війни. Є ціла низка сюжетів, до яких найбільше прикута увага репортерів. Це функціонування київського метрополітену як притулку для мирних мешканців під час російських бомбардувань, наслідки обстрілів Києва, жахливі кадри зруйнованих Бучі та Бородянки.

Наша мета полягає у збереженні цінної інформації та наданні можливості кожному бажаючому ознайомитися з подіями російсько-української війни. Натисніть на посилання, щоб на власні очі побачити події, які назавжди змінили наше життя, та збагатити своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук