Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Ситуації

лютий
24 лютого
25 лютого
26 лютого
27 лютого
28 лютого
березень
квітень

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали офіційні та експертні зведення, що подають деталі битви за Київ від 24 лютого по 10 квітня 2022 року. Наша збірка містить понад 450 щоденних оглядів ситуації з різних джерел, які всебічно репрезентують події на фронтах Київської, Чернігівської і Сумської областей, а також в тилу, на окупованих і звільнених територіях.

Перевагою нашого підходу є репрезентація подій війни з різних боків. Офіційний український погляд представляють зведення Генерального штабу ЗСУ, Київської міської та обласної адміністрацій. Разом із тим свої оцінки представляють українські, американські, європейські та опозиційні російські експерти: Костянтин Машовець з української групи “Інформаційний спротив”, американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War), Том Купер з Австрії та російське-латвійське інтернет-видання “Медуза”. Експертні огляди воєнних подій перекладено з англійської та російської мов спеціально для нашого проєкту.

Наша мета – надати вам зручний та швидкий доступ до ключової інформації і ознайомити з історією російсько-української війни. Натисніть на посилання, щоб дізнатися більше про події, які врятували Україну і назавжди змінили наше життя, та збагатити своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук