Хроніки оборони Києва
лютий – квітень 2022
Музей історії міста Києва

Відео

лютий
24 лютого
25 лютого
26 лютого
27 лютого
28 лютого
березень
квітень

У цьому розділі нашого сайту ми зібрали документальні відео, що ілюструють кожен день битви за Київ від 24 лютого по 10 квітня 2022 року. Наша збірка містить близько 400 відео з різних джерел, які висвітлюють події війни у Києві та Київській області.

Зважаючи на воєнні обмеження, більшість оприлюднених відео присвячена подіям в тилу і на звільнених територіях. Серед них унікальні кадри першого дня війни, записи з камер спостереження, які зафіксували злочини російських окупантів, повітряні зйомки зруйнованих міст і селищ Київської області. Важливою частиною хроніки перших днів оборони Києва є публічні виступи президента Володимира Зеленського та міського голови Віталія Кличка, що засвідчили їх рішучість до кінця боротися з російським агресором.

Наша мета полягає у збереженні цінної інформації та наданні можливості кожному бажаючому ознайомитися з подіями російсько-української війни. Натисніть на посилання, щоб на власні очі побачити події, які назавжди змінили наше життя, та збагатити своє розуміння того, що сталося в ці складні часи.

Пошук